Scroll Top

Pracownik Produkcji – linia cięcia blach

POSCO–PWPC sp. z o.o. – Centrum Serwisowe Blach w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem, jest pierwszym w Europie centrum serwisowym stali założonym przez POSCO. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej jakości produktów oraz świadczenie najlepszych usług klientom z różnych branży przemysłu (AGD i RTV, przemysł motoryzacyjny i budowlany) w środkowo-wschodniej Europie. POSCO-PWPC jest przedsiębiorstwem przyjaznym środowisku, dążącym do rozwoju oraz sukcesu swojego i swoich klientów. Główną zasadą POSCO – firmy o globalnym zasięgu, produkującej najlepszej na świecie jakości stal – jest dbanie o klienta oraz profesjonalny sposób zarządzania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji – linia cięcia blach

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała obsługa maszyn i urządzeń na linii cięcia blach.

 

Oczekiwania:

 • Zaangażowanie
 • Dyspozycyjność
 • Umiejętność pracy w zespole

Naszym pracownikom oferujemy:

 • Atrakcyjne szkolenia zawodowe: m.in. na suwnice, wózek widłowy
 • Stałe godziny pracy (3 zmiany)
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Premie motywacyjne
 • Dofinansowanie do wyżywienia, wypoczynku, bony na święta
 • Dofinansowanie do programu Multisport
 • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe

 

Dojazd z Wrocławia do Biskupic Podgórnych autobusami 602 oraz 607

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres hr@posco.com.pl lub skorzystanie z formularza poniżej

Kontakt telefoniczny : 71 774 75 13

Formularz aplikacyjny

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

  "Administratorem danych jest POSCO-PWPC Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych (55-040 Kobierzyce), ul. Innowacyjna 6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej). Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji".

  Napisz do nas
  close slider

   Administratorem danych osobowych jest firma POSCO-PWPC Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Innowacyjnej 6, 55-040 Biskupice Podgórne.
   Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie
   z polityką prywatności POSCO PWPC Sp. z o.o.
   Wyrażam zgodę ( zgoda wymagana )